Сергій Власенко: «Батьківщина» контролюватиме законність дій президента під час воєнного стану

«Батьківщина» стежитиме, щоб президент використовував воєнний стан для зміцнення обороноздатності і не допускав надмірного й необґрунтованого порушення прав людей та обмеження їхніх свобод.

Про це заявив заступник Голови партії, народний депутат Сергій Власенко в ефірі телеканалу «UA: Перший».

«Батьківщина» буде моніторити і доповідати суспільству, що саме президент зробив для відсічі збройної агресії, маючи такий інструмент як воєнний стан у десяти областях країни», – зауважив парламентар.

Власенко наголосив, що політична сила Юлії Тимошенко також «буде невідкладно реагувати на будь-яке обмеження прав людей, яке виходитиме за межі необхідних заходів у цих областях».

«Ми подивимося, як президент буде використовувати механізм воєнного стану, бо скальпель в руках хірурга – це ще не результат операції», – додав народний депутат.

Сергій Власенко нагадав, що 26 листопада Порошенко «прийшов до парламенту з указом, який міг втягнути Україну в диктатуру».

«Тому Верховна Рада і намагалася захистити демократичні засади української держави. Всі три години, коли тривали перемовини з лідерами фракцій, Юлія Тимошенко говорила про одне: статтю 3 президентського указу, де були перераховані обмеження прав людей», – звернув увагу представник «Батьківщини».

Депутат також зауважив, що «нема довіри до президента Порошенка, який усі 5 років торгував з РФ, отримав свої дивіденди, є бізнес-партнером Медведчука і призначив його в тристоронню контактну групу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова