Сергій Власенко: «Батьківщина» із БПП мають серйозні ідеологічні розбіжності

Навряд чи «Батьківщина» зможе об’єднатись із БПП, щоб отримати більшість у Раді. Адже у цих двох політсил – серйозні ідеологічні розбіжності.

Партії не досягнуть порозуміння у питаннях, що стосуються продажу землі, судової реформи чи оподаткування виплат працюючим пенсіонерам.

Це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив нардеп від «Батьківщини» Сергій Власенко.

за його словами, незважаючи на те, що згідно соціологічних досліджень, нині найвищі рейтинги серед політичних партій має «Батьківщина» та «Блок Петра Порошенка», навряд чи ці політсили зможуть об’єднатися лише із метою отримати більшість. Адже у команди Юлії Тимошенко та президентської фракції – зовсім різні ідеологічні бачення.

«У нас із ними серйозні ідеологічні розбіжності. Якщо вони говорять, що потрібно оподатковувати пенсії працюючих пенсіонерів, то я проти цього і не зможу із ними об’єднуватись», – розповів Власенко.

До того ж БПП підтримує продаж української сільськогосподарської землі та називає реформою «те, що вони зробили із судовою системою».

«Я проти цього, я не можу навколо цього об’єднуватись. На жаль, ідеологія БПП зрозуміла – вони продовжують все те, що проводив уряд Яценюка. Ми ж цього не сприймаємо», – зазначив народний депутат.

Разом із тим політик назвав відразу кілька політичних партій, яких «Батьківщина» бачить своїми союзниками.

«За будь-яких обставин це: «Громадянська позиція», «Самопоміч», «Свобода», «Демальянс» та Михайло Саакашвілі. В принципі тут йдеться про пул політичних сил, які декларують ті самі цінності, що і «Батьківщина». Так, у нас можуть бути дискусії щодо певних ідеологічних питань, наприклад, із «Самопоміччю», однак вони не є нездоланними і не стосуються глобальних та засадничих речей», – наголосив Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова