Сергій Тарута: В Маріуполі на повістці – загострення на кордоні з агресором

Перебуваю у рідному Маріуполі з тижневим робочим візитом.

І судячи з новинної стрічки, де голова найбільшої в парламенті фракції виправдовується, що один із їхніх нардепів із розмахом гульбенить в локдаун, а другий – у Мінську обговорює геополітику та ситуацію на Донбасі, не маючи на те жодних повноважень, українські посадовці, на жаль, живуть у паралельній реальності з українським народом.

В Маріуполі на повістці – загострення на кордоні з агресором. Тільки за останній тиждень на передовій – 60 порушень «режиму тиші», троє загиблих, п’ятеро українських захисників поранені.

Зустрівся з «силовиками» області, обговорили останні події. Зокрема, гібридні дії, які застосовуються для «розхитування» ситуації в регіоні. Так, наприклад, в Талаківці (це пів години їзди від Маріуполя), на зупинках громадського транспорту до людей підходять особи, які представляючись журналістами, ставлять провокативні й відверто маніпулятивні питання, на кшталт, «Чи не плануєте ви поїхати до РФ, де більш безпечно?» Очевидно, що серед населення, яке не зі сторінок ЗМІ знає, що таке російська агресія, намагаються посіяти панічні настрої.

Також спільно з Міністром МВС Арсеном Аваковим взяв участь у зустрічі з місцевою владою Маріуполя та керівництвом об’єднаних територіальних громад, під час якої обговорювали оборонні заходи. Наш досвід оборони Маріуполя, який у 2014 році вдалось відстояти, підтвердив, що воюють не тільки зброєю, а й мізками.

Шкода, що попри ескалацію на Сході країни у Верховній Раді сьогодні все ще є парламентарі, мізки яких зайняті, чим завгодно, окрім державної безпеки.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 квітня 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова