Сергій Тарута: Українська держава має «вікно можливостей» для швидкого відновлення та потужного економічного розвитку після Перемоги

Повернувся з Конференції з відбудови України, що пройшла в Лондоні. Метою заходу є залучення міжнародних інвестицій для відновлення й відбудови України.  

Зрозуміло, що наслідки росіянського вторгнення відчуватиме не одне покоління українців. Вже завдано непоправної шкоди. Вже вбито та скалічено стільки людей, що ніякими репараціями чи інвестиціями цього не виправити.

Однак українська держава має «вікно можливостей» для швидкого відновлення та потужного економічного розвитку після Перемоги.

Євросоюз уже пообіцяв покрити 45% усіх потреб України у фінансуванні відновлення до 2027 року. Йдеться про гранти, кредити та заморожені росіянські активи – загалом на понад 50 мільярдів євро.

Допомагають тим, хто бореться. Інвестують в тих, хто демонструє результати. Тож темпи відновлення та розвитку, а також обсяги інвестицій та міжнародна підтримка багато в чому залежатиме від того, що робить сама Україна.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 28 червня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова