Сергій Тарута: Україні потрібна нова прогресивна економічна політика

За плином ситуативних економічних рішень, не маємо права нехтувати стратегуванням.

Тому я вдячний колегам по Комітету ВР з питань економічного розвитку, які підтримали мою пропозицію провести 28 квітня відповідні парламентські слухання стратегічного рівня.

Сьогодні Комітет одностайно проголосував за винесення у сесійну залу Ради мого проекту Постанови ВР «Про проведення парламентських слухань на тему: «Про засади державної політики сталого розвитку України».

Розраховую на підтримку Постанови з боку колег-депутатів. Адже у час, коли під впливом коронакризи всі розвинені країни світу інтенсивно коригують своє позиціонування на глобальній економічній мапі, Україні не можна стояти на узбіччі та знову чекати ще 10, 20 чи 30 років.

Бо сировинна та ресурсно-витратна модель економіки, яку Україна використовувала з моменту здобуття незалежності, вже вичерпала свій експлуатаційний термін.

Україні потрібна нова, прогресивна економічна парадигма, потрібна нова політика для того, щоб розвиватися.

Впевнений, що наші напрацювання, зокрема, Доктрина збалансованого розвитку «Україна 2030», розроблена провідними українськими науковцями, економістами, представниками бізнес-спільноти, додасть Уряду серйозного прискорення та пришвидшить формування Національної економічної стратегії до 2030 року.

І парламент під час слухань не тільки надасть свою платформу для дискусії всім стейкхолдерам, але і виступить системним інтегратором та рушієм імплементації всіх напрацювань стратегічного рівня.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 лютого 2021 року

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова