Сергій Тарута: Українці щодня доводять відданість демократичним цінностям на полі бою

Виступаючи в українському парламенті, Урсула фон дер Ляєн сказала декілька важливих тез, якими хочу поділитись із вами. По-перше, що ЄС неухильно вірить у Перемогу України. По-друге, що українці – уже європейці. 

Ми за духом – члени великої європейської родини. І українці щодня доводять відданість демократичним цінностям на полі бою.

Від імені українських парламентарів хочу вкотре подякувати і пані Урсулі, і нашим європейським партнерам за послідовну підтримку та допомогу.

Пані Урсула підтвердила, що незабаром розпочнеться черговий раунд перемовин щодо членства України в ЄС.

Надзвичайно важливо, щоб до цих перемовин був залучений не тільки уряд, а й представники реального бізнесу, громадськість і головне – всі парламентські фракції, які представляють інтереси всіх українських виборців.

Цей процес має бути максимально транспарентним. Маємо історичну нагоду провести в Україні необхідні реформи, повернути західний курс і залишити нашим діям міцну державу – повноправного члена ЄС.

Це не питання політичних амбіцій, це питання майбутнього держави. Тому до нього мають бути залучені всі, хто здатен бути конструктивним і корисним.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 5 листопада 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова