Сергій Тарута: Тиск і увага світових ЗМІ та політиків, кожного українця – це єдиний спосіб зараз не дати в повній тиші далі убивати маріупольців

Друзі, українці! 

Так, в соцмережах, коментарях для ЗМІ, просто телефонних розмовах із родичами, а тим паче розмовах зі сторонніми людьми не можна давати точні координати, повідомляти про руйнування тощо, щоб не стати коригувальниками вогню для ворога!!

Щодо ситуації в Маріуполі.

Житловий фонд міста зруйновано на 80% (!) Уявіть собі, що схованок фізично немає. Біля театру величезними літерами з обох боків (як раз у тих двох стін, що від театру залишились) було написано «ДІТИ». Окупанти вдарили по сховищу з сотнями жінок і дітей СВІДОМО!

ТИСК і УВАГА світових ЗМІ, кожного українця, кожного світового політика, кожного (!) – це єдиний спосіб зараз не дати в повній тиші далі убивати маріупольців.

У Маріуполі практично немає мобільного зв’язку. Для тисяч українців інформація про те, що бомбосховище витримало і люди живі – це єдиний спосіб дізнатись, що їхні родичі, діти, батьки, друзі в Маріуполі живі, що хтось вцілів!

Інформація щодо загиблих і постраждалих наразі уточнюється. На постійному зв’язку з військовими, нашими оборонцями Маріуполя, ДСНС, моїми товаришами з Маріуполя, співробітниками, моєю командою, що розвозить маріупольцям воду та їжу.

Повірте, дуже ретельно фільтрую, що можна повідомляти публічно, а що – ні.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 березня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова