Сергій Тарута: Тільки Перемога України гарантуватиме колективну європейську безпеку

9 травня відзначається День Європи. 

Знаково, що саме сьогодні в українському парламенті виступала Президентка Європейського Парламенту Роберта Мецола. Свій виступ на парламентській трибуні вона завершила словами українського гімну, що було дуже зворушливо.

Днями, як народний депутат України та Президент Асоціації народних депутатів України мав нагоду взяти участь в урочистостях, присвячених 75-й річниці створення Ради Європи. Закликав європейців активно залучатись до двох надзвичайно важливих блоків: 1) посилення української системи ППО; 2) зайняти активну позицію в питаннях санкцій.

Ще досі багато західних країн  продовжує постачати комплектуючі для російського озброєння. Ми регулярно знаходимо іноземні комплектуючі у російських гіперзвукових та балістичних ракетах, дронах, баражуючих боєприпасах, які убивають українців щодня. Ми можемо створити санкційний Рамштайн, щоб швидко і ефективно запобігти таким практикам і унеможливити їх у майбутньому.

Безперечно, Європа дуже допомагає Україні. Але наразі цієї допомоги недостатньо для Перемоги. А тільки Перемога України гарантуватиме колективну європейську безпеку.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 9 травня 2024 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова