Сергій Тарута: Потрібно вже зараз напрацьовувати успішні кейси відновлення економіки

Зараз коронакриза та очевидна інституційна неспроможність виконавчої влади компенсувати її руйнівний вплив фокусують на собі всю увагу суспільства. Бо це дійсно важливо й актуально для кожного з нас. Але, разом з тим, в осяжній перспективі Україна, як і все людство, вийде з пандемії.

І тоді від влади будуть потрібні інші рішення, насамперед – яким чином відновлювати та розвивати економіку та підвищувати добробут українських сімей.

Ці рішення потрібно готувати вже зараз. І одне з них – сформувати дієву модель державної промислової політики, спрямованої на реалізацію інноваційного розвитку економіки.
Зараз розробку напрямків промислової політики та положень державної програми розвитку промисловості розпочинає новостворене Міністерство з розвитку стратегічних галузей промисловості.

Готовий долучатися до максимально швидкого формування та початку реалізації ефективної державної промислової політики. Впевнений, що весь склад нашого профільного Комітету ВР з питань економічного розвитку теж буде працювати на цей результат. Бо майбутнє – це не колись, це – вже завтра. І в це майбутнє ми маємо зайти з успішними кейсами відновлення економіки.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 17 листопада 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова