Сергій Тарута обраний співголовою міжпарламентської групи «Україна-ФРН»

Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина обрала співголовою народного депутата від «Батьківщини» Сергія Таруту.

Про це народний депутат повідомив під час спілкування з журналістами у Верховній Раді.

«Вдячний колегам за довіру та впевнений, що мої напрацювання й контакти з нашими міжнародними партнерами з Бундестагу стануть у пригоді та забезпечать подальше зміцнення плідних зв’язків між нашими парламентами», – зазначив Сергій Тарута.

Політик також зауважив, що в минулому скликанні Верховної Ради міжпарламентська група «Україна-ФРН» стала однією з найбільш результативних та ефективних.

«Основними пріоритетами діяльності групи були створення потужного лобі українських інтересів у Бундестазі, сприяння посиленню політичного діалогу та довіри між двома країнами, розробка спільних стратегій взаємодії, розвиток та поглиблення міжпарламентського співробітництва. Група налагодила міжпарламентське співробітництво на найвищому державному рівні, сприяла організації візитів до України найвищих посадовців Німеччини», – додав народний депутат.

Нагадаємо, що у Верховній Раді минулого скликання Сергій Тарута теж керував групою «Україна-ФРН» з березня 2015 року по серпень 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова