Сергій Тарута: Невідкладна реіндустріалізація забезпечить Україні гідне майбутнє

Україна потребує негайного напрацювання плану відтворення промисловості як передумови економічного зростання.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови комітету ВРУ з питань економічного розвитку Сергій Тарута під час спільного розширеного засідання Антикризової ради громадських організації України та Правління УСПП.

«Чудово, коли провідні міжнародні телеканали демонструють на весь світ документальний фільм про нашу українську «Мрію». Але в мене ця гордість сусідствує зі смутком. Бо розумію, що ще одна «Мрія», напівзібрана, так і залишилася стояти у збиральному цеху «Антонова». І про неї поступово забувають, як і про багато інших машин, виробів, приладів та інноваційних технологій, ідеями та впровадженням яких колись пишалася Україна. Ми не маємо права втратити цей потенціал. Україні потрібно відновлювати систему ідентифікаторів на глобальному індустріальному ринку, за якими нас колись знали та співвідносили з розвиненими країнами», – зауважив Сергій Тарута.

За словами депутата, відтворювати промисловість потрібно з урахуванням теперішнього стану промислового комплексу, з розумінням перспективних потреб світу у високотехнологічній промисловій продукції українського виробництва та переваг України у жорсткій конкурентній боротьбі на глобальному ринку.

«Сподіваюся, що поєднанням зусиль влади, промисловців, науковців, бізнесу та експертного середовища ми дамо імпульс до відтворення в Україні центру компетенцій, центру формування промислової політики у вигляді відповідного міністерства та вирішення пріоритетних завдань з реіндустріалізації України», – резюмував Сергій Тарута.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова