Сергій Тарута: Найбільш ефективна коаліція – «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос», а найкращий прем’єр – Юлія Тимошенко

Найбільш ефективну та стійку парламентську коаліцію можуть сформувати три політичні сили – «Батьківщина», «Слуга народу» та «Голос».

Про це заявив в ефірі каналу «112.Україна» кандидат у депутати від «Батьківщини», лідер партії «Основа» Сергій Тарута.

За його словами, перед наступним парламентом стоять дуже серйозні виклики. Саме тому майбутня коаліція має об’єднувати молоді політичні сили з тими відповідальними партіями та політиками, які мають досвід ефективного управління економікою та дієву стратегію її відновлення, переконаний він.

«У наступному парламенті має сформуватися дієздатна більшість, що призначить професійний уряд на чолі з компетентним прем’єром, який буде розуміти весь масштаб загроз. У нас величезні проблеми у всіх ключових сферах – в економіці, соціальній сфері, набула катастрофічних масштабів трудова міграція. Ці питання потрібно швидко вирішувати», – наголосив Сергій Тарута.

Політик також запропонував найкращу кандидатуру на посаду прем’єр-міністра.

«Посада прем’єр-міністра – це насамперед колосальна відповідальність. Перед новим урядом стоїть завдання збільшити зростання економіки не менш ніж на 10% щорічно. Тільки така динаміка  дасть Україні шанс на нормальний розвиток. На даний момент найбільш підготовленим претендентом на цю посаду є Юлія Тимошенко», – підсумував кандидат у депутати.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова