Сергій Тарута: Національна стратегія України має відповідати Цілям сталого розвитку ООН

Україні потрібно формувати національну стратегію, що буде відповідати Цілям сталого розвитку ООН.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Тарута під час засідання Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку.

«Щорічно країни, об’єднані ідеєю досягнення Цілей сталого розвитку, аналізують результати своїх політик і коригують їх. Україна, яка підтримала цей документ, також щорічно долучається до підготовки звіту. Втім, державна політика згідно з Цілями сталого розвитку жодного разу в країні не розроблялася,  тому потрібно її сформувати», – зауважив Сергій Тарута.

Обговоривши пропозиції народного депутата, Комітет ВРУ з питань економічного розвитку проголосував за проєкт Постанови Верховної Ради про проведення 3 червня 2020 року парламентських слухань на тему: «Про засади державної політики сталого розвитку України».

Нагадаємо, у січні за ініціативи народного депутата Сергія Тарути, у Комітеті ВРУ з питань економічного розвитку розпочала свою роботу експертна група «Україна-2030». Основне завдання групи – напрацювати проєкт закону «Основи сталого розвитку України». Він має стати фінальним комплексним документом Концепції сталого розвитку України до 2030 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова