Сергій Тарута: Міжнародному товариству бракує сміливості українських аграріїв, фермерів і селян

В ООН занепокоєні тим, що трагедія українського народу, який продовжують винищувати росіяни, може призвести до світової продовольчої кризи. 

«Війна в Україні вже порушила ланцюги поставок і викликає стрімке зростання цін на паливо, продукти харчування, транспорт. Ми повинні зробити усе можливе, щоб запобігти хвилі голоду і краху глобальної продовольчої системи», – заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Українські зернові та продукти їх переробки, олію, мед, тощо в світі отримують близько 400 мільйонів споживачів.

Знаєте, як врятувати світ від продовольчої кризи?

Дати Україні зброю, щоб ми могли вигнати ворога з рідної землі. Ракети, системи ПВО, щоб позбавити росіян переваги в повітрі. По інших напрямках, у відкритому бою, вони й так нездатні протистояти українській армії. Допомогти Україні перемогти російських фашистів – єдине, що, насправді, має зробити світ.

Щобільше, ООН, яка поки що демонструє пасивність і неефективність, може просто зараз скликати засідання Генасамблеї та виключити з Радбезу ООН росію, яка влаштувала геноцид українського народу. Ми не просто занепокоєні, ми обурені тим, що країна-агресор досі засідає в Раді Безпеки ООН, і не просто засідає, а й блокує важливі рішення. Саме росія поставила світ на межу продовольчої кризи, саме росія влаштувала в центрі Європи геноцид. Тож, окрім занепокоєння, ООН може просто зараз почати діяти, і ніякої продовольчої кризи не буде.

До речі, попри напружені військові дії, небезпеку для життя, посівна кампанія розпочалась в усіх регіонах України, окрім Донбасу.

Міжнародному товариству бракує сміливості українських аграріїв, фермерів і селян.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 14 квітня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова