Сергій Тарута: Екологічна модернізація індустрії має бути вигідною українським промисловцям

Держава має формувати таку політику сталого розвитку економіки, щоб власникам індустріальних підприємств було вигідно модернізувати їх відповідно до найвищих світових стандартів екологічної безпеки.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Сергій Тарута на пресконференції щодо утворення та початку роботи комітету Європейської Бізнес Асоціації з промислової екології та сталого розвитку.

«Формування такої політики – це надскладне завдання, бо його реалізація потребує рішення, оптимально збалансованого між інтересами індустріального сектору та вимогами збереження довкілля для прийдешніх поколінь. Будь-яке відхилення від цього оптимуму означатиме чи остаточну деіндустріалізацію економіки, чи перетворення України на суцільне отруйне звалище відходів промисловості», – зауважив Сергій Тарута.

Депутат вважає, що політика економічного розвитку України має бути екологічною та відповідати Цілям сталого розвитку ООН.

«Я, як представник Комітету ВР з питань економічного розвитку, закликаю всіх промисловців, зацікавлених у формуванні екологічно виваженої промислової політики, доєднуватися до робочих груп Комітету з розробки проєкту Закону «Про засади державної політики сталого розвитку». Маємо спільними зусиллями знайти чіткі відповіді на виклики, які сьогодні постають перед промисловістю, та загалом – перед економікою України», – наголосив Сергій Тарута.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова