Сергій Тарута: Для росії неонацизм – величезна проблема

Журналісти Der Spiegel опублікували дані німецької розвідки про те, що російська армія активно залучає до своїх лав неонацистські угрупування. «Це робить абсурдною мінімум причину війни, так звану «денацифікацію України», – зазначається у звіті розвідки. 

Це очевидні речі, що ніяких «нацистів» в Україні немає і ніколи й не було. А от для росії неонацизм – величезна проблема. Радикалізм став мало не мейнстримом, національна тема піднялася з підпілля до найвищих трибун. Неонацисти та скінхеди, які убивали та калічили, тепер «на росії» називаються патріотами.

У листопаді 2005 року просто в центрі Санкт-Петербурга натовп малолітніх неонацистів зарізав 20-річного студента філософського факультету Тимура Качараву. Він повертався з акції «Їжа замість бомб», де разом із друзями годував бездомних.

Неонацизм у росії набув масштабів стихійного лиха задовго до того, як росія напала на Україну в 2014 році. Росіяни убивали, ґвалтували і катували нормальних, адекватних людей у власній державі, а тепер прийшли убивати, ґвалтувати і катувати в сусідню.

Ті самі нацисти і скінхеди. Ті самі убивці та ґвалтівники.

Сергій Тарута, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 24 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова