Сергій Соболєв: Затягування сесії – це тактика не дати можливості змін новій команді президента

«Батьківщина» закликала керівництв парламенту не затягувати час, а зібрати лідерів фракцій, погодити позицію і в четвер, 20 червня, вийти на голосування щодо Виборчого кодексу.

Про це заявив у Верховній Раді перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

«Наша пропозиція така: є погоджений профільним комітетом текст Виборчого кодексу, є ключові правки, які підтримуються 226-ма голосами. Будь ласка, заберіть голів фракцій, погодьте цей текст і виносьте його в зал на голосування!» – сказав він.

Після цього, переконаний Сергій Соболєв, можна розглядати вже інші законопроекти, кадрові питання, можна нарешті вирішити питання НКРЕКП, яке регулює питання тарифів.

«На жаль, цим шляхом ніхто не хоче йти. Таке враження, що нас спеціально втягнули у цей безперервний процес, щоб навмисне не розглядати кадрові питання», – наголосив політик.

За його словами, «певна когорта депутатів робить все можливе, щоб президент не вступив повноцінно у свої повноваження».

«Це затягування сесії – це тактика не дати можливості кадрових змін новій президентській команді. Але вони не розуміють одного: не лише держава втрачає в результаті того, що парламент не працює, що міністерство закордонних справ ні інші відомства не заповнені тими людьми, які повинні проводити нову політику. Втрачають від цього люди», – підсумував перший заступник Голови фракції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова