Сергій Соболєв: Янукович вчора – це Порошенко сьогодні

Нинішня влада на чолі з Порошенком оперує тими ж методами, що й команда Януковича: посада президента використовується для заробляння грошей.

Про це заявив заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв під час ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsOne».

«Я думаю, що під час попередньої президентської кампанії і в страшному сні ніхто не міг уявити, що залишаться ті методи, які використовувалися за часів Януковича. Йдеться про заробляння грошей, надання в бізнесі пріоритетів «своїм людям», використовування Генеральної прокуратури, силових органів», – сказав політик.

Сергій Соболєв порадив усім аналізувати економічні та соціальні показники, а зокрема те, що відбувається з ВВП, з рівнем безробіття, з реальними заробітними платами, загальним рівнем життя людей.

«Коли під час реформи Азарова-Януковича на 5 років піднімали пенсійний вік для жінок – чи був це народний закон? А хіба не такі самі рішення зараз ухвалюються, коли для одних пенсія зростає в декілька разів, а основна маса – люди, які працювали в селах і невеликих містечках, отримує мізерну надбавку до пенсії?» – порівняв представник «Батьківщини».

Народний депутат також звернув увагу на ключовий напрямок – боротьбу з тіньовою економікою.

За його словами, наша держава зараз, як і в часи Януковича, стоїть перед загрозою запровадження санкцій, якщо «ми негайно не розірвемо так звані угоди про уникнення подвійного оподаткування, через які Україну вже оголошують країною, що сприяє офшоризації».

«Висновки, на жаль, плачевні, ситуація не змінилася. Методи залишаються тими самими: посада президента використовується насамперед для заробляння грошей для себе і свого оточення», – із сумом констатував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова