Сергій Соболєв: Ухвалений Виборчий кодекс – це прорив для України

Ухвалений Виборчий кодекс дасть можливість запровадити в Україні регіональні списки та розвивати місцеві осередки політичних партій.

Про це заявив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у кулуарах парламенту.

«Кодекс робить прорив у декількох речах. Тепер у нас не просто відкриті списки, а й відкриті регіональні списки, коли виборець зможе голосувати і за політичну силу, і за найбільш популярних політиків у цьому регіоні», – пояснив політик.

Це означає: якщо є дуже популярна особа, виборець зможе переставляти кандидатів у списку до моменту голосування, додав парламентарій.

«Такого на виборах в Україні ніколи не було. Саме голоси виборців будуть надавати можливість, (коли на їхню думку є несправедливість) переміщати або догори, або вниз по списку», – додав Сергій Соболєв.

Також  Виборчий кодекс врегулював питання реклами, звернув увагу представник «Батьківщини».

«Максимально зробили все, щоб це була не пряма нав’язлива реклама, а теледебати, можливість обговорення програм. Щоб виборець не просто сприймав обличчя чи гасла, а розумів, за які змісти голосувати», – підсумував Сергій Соболєв.

На запитання журналістів, чому так довго тривало голосування за Виборчий кодекс, заступник Голови фракції зазначив, що «як завжди, голоси зникали у колишній коаліції».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова