Сергій Соболєв: Уряд вішає на плечі місцевих громад свої провали з тарифами

Уряд підло намагається повісити свою провальну тарифну політику на плечі місцевих бюджетів.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи в інтерв’ю журналістам урядові законопроекти, пов’язані з розглядом державного бюджету на наступний рік.

«Урядовий проект змін до Бюджетного кодексу передбачає передачу місцевим бюджетам фінансування комунального сектору, зокрема, утримання шкіл, дошкільних установ і лікарень щодо систем опалення», – уточнив він.

Сергій Соболєв переконаний, що таке фінансове навантаження не витримає третина місцевих бюджетів.

«Це ключова зміна, яку уряд хоче перекласти на плечі місцевих бюджетів. При цьому Кабмін відхрещується від тарифів. На мій погляд, це нечесно і підло, бо уряд, який безпосередньо впливає на тарифну політику, розуміючи, що все провалилося, тепер пропонує місцевим бюджетам «розхльобувати» все те, що натворив Кабмін», – обурився народний депутат.

Коментуючи поточну ситуацію в парламенті, Сергій Соболєв заявив, що в ньому очевидна відсутність коаліції.

«Після виходу із залу фракції «Самопоміч» усім стало зрозуміло, що ніякої коаліції не існує і всі голосування з  ключових питань відбуваються тільки за рахунок доброї волі фракції «Батьківщина», – зауважив парламентар.

Він також додав, що «ніхто не хоче чесно визнати факт, що коаліція як така розпалася».

Представник «Батьківщини» також зауважив, що навряд чи сьогодні в парламенті відбудеться серйозне обговорення проекту державного бюджету, зокрема, змін до Бюджетного Кодексу, які на думку Сергія Соболєва, є дуже контраверсійними.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова