Сергій Соболєв: У питанні здорового життя нації потрібно діяти на випередження, а не дивитися у вчорашній день

Депутати «Батьківщини» не підтримують законопроєкт № 4142 «Про систему громадського здоров’я». 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час обговорення документа у Верховній Раді.
«Ми вдруге розглядаємо цей законопроєкт. Але, на жаль, знову загальні фрази, на жаль, знову немає пріоритету ранній діагностиці. Жодного слова, яке стосувалося б надзвичайних умов, у яких працюють наші лікарі, молодший медичний персонал, ні слова про підвищення їм зарплати, ні слова про страхову медицину, яка повинна бути передбачена», – обурився політик.
Сергій Соболєв зауважив, що замість турботи про здоров’я громадян автори закону опікаються створенням нових бюрократичних структур. Саме тому, зауважив депутат, «Батьківщина» наполягає на створенні нового, справді якісного законопроєкту, щоб сприяв створенню справді ефективної та сучасної системи охорони здоров’я.
«Ми не можемо голосувати за цей законопроєкт, хоч це і повторне перше читання. Дійсно, перед світом постали виклики, які потребують абсолютно нових підходів, в той час ми залишаємося в парадигмі старих вимірів. Тому наша пропозиція не голосувати за цей законопроєкт, а підготувати законопроєкт, який дивитиметься на перспективу, а не у вчорашній день», – підсумував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова