Сергій Соболєв: У парламенті почались торги за бюджетне голосування

Кабінет Міністрів не врахував пропозиції від «Батьківщини» щодо наповнення державного бюджету на 2017 рік.

Про це в інтерв’ю журналістам заявив заступник керівника фракції  «Батьківщина» Сергій Соболєв.

«Уряд не вніс пропозиції щодо наповнення бюджету за рахунок деофшоризації, детінізації. Як і раніше, пішли шляхом торгів за голосування. Розмова коротка. «Тобі що треба? Хочете залишити посаду Насірова  – дайте двадцять голосів! Тобі треба залишити стару систему електронного декларування ПДВ? Дай ще 15. Тобі треба гроші на пожежні  машини? Дай ще двадцять один голос». На жаль, усе розвивається за старим заїждженим сценарієм, який нічим не відрізняється від попередніх корупційних сценаріїв», – пояснив політик.

За його словами, найстрашніше те, що розраховуватись за ці голоси за бюджет будуть за гроші пенсіонерів, вчителів, лікарів та бюджетників.

Сергій Соболєв зауважив, що, за підрахунками «Батьківщини», у бюджеті наступного року для працівників бюджетної сфери необхідно мінімум 60 млрд грн додатково, але у бюджеті «на жаль, ми досі їх так і не побачили».

Також заступник Голови фракції нагадав, що уряд у бюджетному проекті досі не врегулював ситуацію з мінімальною заробітною платою.

«Думаю, що уряд Гройсмана у цьому питанні загрався», – підсумував Сергій Соболєв.

Нагадаємо, раніше лідер фракції Юлія Тимошенко заявила про те, що «Батьківщина» виступає проти ініціатив уряду щодо збільшення податкового тиску на малий та середній бізнес та обману з мінімальною зарплатою в 3200 гривень. Політик також наголосила, що «Батьківщина» не голосуватиме за бюджет, що продовжує стратегію бідності, яку проводить діюча влада.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова