Сергій Соболєв: У парламенті діє більшість, яка захищає інтереси кланів

У парламенті сьогодні створена більшість, яка захищає інтереси великих кланів.

На цьому наголосив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв в інтерв’ю журналістам у кулуарах Верховної Ради.

«Сьогодні в сесійній залі відбулась виняткова подія. Закон, який дозволяє завершити процедуру щодо заочного засудження Януковича та його оточення – Захарченка, Пшонки та багатьох інших, хто командував розстрілами на Майдані, –  ухвалений у першому читанні, і, на диво, за нього не проголосувала фракція Радикальної партії», – розповів він.

Водночас, за словами депутата, «закон Ахметова» про уникнення штрафів і пені тими підприємствами, які платили в казну ОРДЛО, підтримали фракція Ляшка, Опозиційний блок і дві групи, які були створені на базі Партії регіонів».

«Для нас сьогодні стало очевидним, що виконання замовлень Ахметова щодо запобігання реальному процесу над Януковичем і його бандою сьогодні «кришуються» Ляшком. І все, що стосується економічних інтересів Ахметова – від схем «Ротердам плюс» до несплати податків на території України, – так само «кришує» фракція Радикальної партії», – зауважив Сергій Соболєв.

У зв’язку з цим представник «Батьківщини» заявив: «Ми вважаємо, що сьогодні утворилась реальна меншість і більшість: ті, хто стоїть на інтересах української держави, і ті, хто далі захищає інтереси великих кланів і в тому числі клану Ахметова в Україні».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова