Сергій Соболєв: Треба створити нову коаліцію та новий уряд ще до парламентських виборів

«Батьківщина» закликає Верховну Раду до проведення консультацій щодо створення нової коаліції та формування нового уряду до парламентських виборів.

Про це в кулуарах Верховної Ради України сказав перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

«Якщо відбудуться дострокові парламентські вибори, то Верховна Рада працюватиме близько 70 днів. А якщо вибори будуть чергові, то це понад 7 місяців! Питання – з яким урядом? З яким прем’єром?» – риторично запитав народний депутат.

Сергій Соболєв нагадав, що зараз у Верховній Раді де-факто відсутня коаліція, що «робить неможливою роботу парламенту для ухвалення рішень і законів».

Саме тому, на його переконання, необхідне формування нової коаліції та уряду, адже «хтось повинен взяти відповідальність на себе» за стан справ у країні в період до проведення парламентських виборів, формування нової коаліції та нового уряду.

«Ми виступили з ініціативою погодити із новообраним президентом створення коаліції, обрання технічного прем’єр-міністра на період до проведення нових виборів і приведення до присяги новообраного парламенту. Хаосу у владі не може бути», – наголосив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова