Сергій Соболєв: Тільки народ має право вирішувати долю української землі

Ухвалювати рішення щодо продажу сільськогосподарської землі повинні люди на всеукраїнському референдумі.

Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу у Верховній Раді.

«Для нашої партії та фракції є ключове питання, і це не просто питання йти по регламенту. Для нас головне одне – не парламент має ухвалювати рішення щодо розпродажу української землі й рішення бути Україні васалом чи незалежною країною. Тільки народ має право вирішувати це на всеукраїнському референдумі».

Сергій Соболєв зауважив, що антинародний законопроєкт, який намагається протягнути влада, ставить під загрозу подальшу долю України, дозволяючи продавати сільськогосподарські землі країні-агресору.

«Ключове питання, яке ми повинні порушувати, – це ефективний власник, який має бути на землі. Бо, якщо в законопроєкті на другому читанні з’являється посередник – банк, який має право концентрувати будь-які землі у своїх руках, а далі перепродавати їх, то де тут ефективний власник? Якщо на другому читанні з’являються норми, які дозволяють обходити будь-які обмеження та будь-які заборони на продаж земель, передусім країні-агресору, то який тут ефективний власник?» – обурився політик.

Доля української землі, наголосив Сергій Соболєв, має визначатися на всеукраїнському референдумі та враховувати думку людей, а не іноземних аферистів, чиї інтереси намагається відстоювати пропрезидентська монобільшість.

«Це не рішення на десять чи на двадцять років. Це рішення назавжди. Відіграти його назад буде неможливо. Тому тільки на референдумі можна вирішувати таке питання. І ми на цьому наполягаємо!» – резюмував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова