Сергій Соболєв: Стратегію формування тарифів треба переглядати

Стратегія, яка закладена у бюджеті на 2019 рік щодо тарифів на газ, абсурдна та потребує перегляду.

Про це заявив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Він зауважив, що в урядовому проекті державного бюджету на 2019 рік передбачається скорочення витрат на виплату субсидій для населення для оплати житлово-комунальних послуг.

«Цього року на субсидії виділили 71 млрд грн. На наступний рік – 55 млрд грн. І це за умови підняття тарифів на чверть. Хто вірить в те, що 55 млрд вистачить при піднятті тарифів?» – обурився політик.

На переконання заступника керівника фракції «Батьківщина», якщо йде мова про ринкові тарифи на газ, тоді влада має врахувати всі ризики.

«Якщо в бюджеті закладаються гроші на компенсацію субсидій, тоді має бути розуміння, скільки додатково закладати, щоб компенсувати ці втрати населенню. А не піднімати ціни на чверть. Треба розуміти, чи не прийдемо ми до ситуації, коли будь-яке підняття призведе до того, що 100% населення опиниться на субсидіях. Для чого тоді це робити?» – запитав він.

На переконання Сергія Соболєва, Україні треба чітко зрозуміти, що їй вигідніше: коли 60 чи 100% населення на субсидіях, чи все ж таки шукати іншого врегулювання цього питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова