Сергій Соболєв став віце-президентом групи Європейської народної партії в ПАРЄ

Заступника Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народного депутата від «Батьківщини» Сергія Соболєва обрано віце-президентом групи Європейської народної партії в ПАРЄ.

«За результатами голосування, Європейська народна партія, до якої входить партія «Батьківщина», отримала тотальну перемогу в ПАРЄ та представництво у вищих керівних органах Асамблеї», – зазначив Соболєв.

Зокрема, президентом ПАРЄ обрано представника ЄНП Педро Аграмунта, головою фракції ЄНП у ПАРЄ обрано Алекса Фішера, який, за словами депутата від «Батьківщини», займає жорстку позицію щодо агресії Росії і саме завдяки його позиції як голови німецької групи на попередній сесії Асамблеї було ухвалено відповідну резолюцію про засудження дій російського агресора та запроваджено санкції щодо РФ.

Новообраний віце-президент групи ЄНП у ПАРЄ також повідомив, що ключові комітети, зокрема Моніторинговий комітет, Комітет зі свободи слова, Міграційний комітет також очолили представники ЄНП.

«Європейська народна партія зараз – найпотужніша сила в Парламентській асамблеї Ради Європи», – наголосив Сергій Соболєв.

Окрім того, він зазначив, що українська делегація звернулась до новообраного президента ПАРЄ з проханням направити лист-звернення до міністерства закордонних справ РФ і до Путіна з вимогою негайно звільнити Надію Савченко.

Як зауважив народний депутат від «Батьківщини», сестра Надії Савченко Віра також провела низку зустрічей з представниками ПАРЄ.

Нагадаємо, що новообраний голова Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт під час своєї першої промови на посаді заявив, що звільнення української льотчиці, народного депутата України Надії Савченко, яка незаконно утримується в Росії, є одним із пріоритетів у роботі ПАРЄ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова