Сергій Соболєв розповів про антиофшорні ініціативи Юлії Тимошенко

Одним з перших кроків нового президента стане деофшоризація економіки.

Про це заявив заступник голови парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв під час зустрічі з жителями Приазовського району Запорізької області.

За його словами, після президентських виборів Юлія Тимошенко заборонить офшорні схеми, через які олігархат ухиляється від сплати податків.

Як пояснив народний депутат від «Батьківщини», головною передумовою сучасних економічних негараздів є відсутність єдиних правил для малого, середнього та великого бізнесу. Саме через це підприємці ухиляються від сплати податків, що, своєю чергою, не дає державі змоги ефективно виконувати соціальні функції.

«Нині вся економіка поділена на два сорти: малий і середній бізнес, які мусять платити податки і соціальні нарахування по повній програмі, та олігархат, що ухиляється від сплати податків через офшорні схеми, які обплутали державу. Використання офшорних юрисдикцій дозволяє великому бізнесу вивозити продукцію за заниженою вартістю, недоплачуючи в держбюджет колосальні кошти», – зазначив Сергій Соболєв.

Як наголосив народний депутат від «Батьківщини», марно сподіватися, що середні й малі підприємці легалізують тіньові зарплати й припинять мінімізувати податки, коли великий бізнес через офшорні схеми виводить з країни мільярди доларів прибутків.

Деофшоризація країни є одним із ключових положень Нового економічного курсу Юлії Тимошенко, нагадав Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова