Сергій Соболєв: Рада має терміново скасувати підвищення тарифів і продовжити мораторій на продаж землі

«Батьківщина» вимагає від парламенту скасувати подорожчання газу для населення, а також продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі.

Про це заявив із парламентської трибуни заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

За його словами, першочергове завдання для Верховної Ради – ухвалити постанову про мораторій на подальше підвищення ціни на газ (№9198), яку підписали лідери 6 фракцій і груп.

«Уже минає термін, коли профільні комітети мали розглянути подання лідерів груп і фракцій щодо перегляду тарифів на газ, а також комунальних платежів. Відзавтра у нас є всі підстави  розпочати розгляд цього питання при внесенні його до порядку денного», – сказав політик.

Він наголосив, що «Батьківщина» підтримує позицію тих фракцій, які вважають це першочерговим питанням розвитку економіки та соціального захисту громадян.

Також для політичної сили Юлії Тимошенко принциповим є продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Для ухвалення відповідного рішення в парламенту залишилося лише 2 сесійні тижні, додав Сергій Соболєв.

«Фактично у нас є обмеження, яке встановлене відсутністю профільного закону. Але це обмеження дає можливість тим, хто нечесний на руку, через різноманітні угоди фактично з 1 січня розпочати процес відбирання земель сільгосппризначення у тих, хто безпосередньо є їх власниками. І далі робити перепродаж цих земельних ділянок», – пояснив парламентарій.

Саме тому «Батьківщина» звернулася до спікера Андрія Парубія і керівників всіх депутатських фракцій та груп із проханням терміново розглянути подовження мораторію на продаж землі та ухвалити остаточне рішення, яке б не дозволило маніпулювати землями сільгосппризначення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова