Сергій Соболєв: Продовжуємо робити свій внесок у перемогу України та здобуття миру

Народний депутат України, член депутатської фракції «ВО» «Батьківщина» Сергій Соболєв вкотре відвідує медичні заклади в різних регіонах України.

Зокрема під час зустрічі з колективом Тернопільської центральної районної лікарні народний депутат зазначив, що «пріоритетними напрямками роботи на сьогодні залишаються підтримка військових, внутрішньо переміщених осіб та надання їм гуманітарної допомоги».

Варто зазначити, що від початку повномасштабного вторгнення комунальне некомерційне підприємство Великобірківської селищної ради «Тернопільська Центральна Районна Лікарня» прийняла  та пролікувала близько 4 000 тисяч внутрішньо переміщених осіб та  понад 500  військовослужбовців.

Переважна більшість внутрішньо переміщених осіб з Запорізької, Донецької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

Під час зустрічі з керівництвом лікарні, Сергій Соболєв відмітив надважливість медичних закладів в цей час, зокрема збереження життів нашим військовим, підняття морального духу та надання  лікування тимчасовим переселенцям з півдня та сходу України.

Також він подякував завідувачу поліклініки Качану Петру Володимировичу, виконувачу обов’язків директора (головному лікарю) Осінчук Галині Іванівні та всьому колективу медзакладу за велику професійну роботу!

«Команда «Батьківщини» продовжує робити свій внесок у перемогу та здобуття миру!» – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова