Сергій Соболєв про локдаун: Боротьба з пандемією – це насамперед захист громадян

Якщо влада готова до введення локдауну, то вона повинна подбати про захист найбільш вразливих категорій українців.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час обговорення в парламенті законопроєкту №4429 щодо виплати компенсацій бізнесу, який постраждав у період карантину.

«Нарешті ми перейшли до конкретних законопроєктів, які «Батьківщина» вносила протягом останніх восьми місяців, коли ця загроза була нами відчута з першого ж дня. Але питання не як ввійти в локдаун, а питання – як потім із нього вийти? І хто вийде з локдауну, і в якому стані?» – застеріг політик.

Сергій Соболєв закликав і прем’єр-міністра, і міністра охорони здоров’я звернути увагу на ключові фактори у боротьбі з коронавірусом.

«Якщо дійсно ви готові на жорсткий локдаун, захистіть найбільш вразлиі категорії наших громадян. Введіть доплати для працюючих пенсіонерів, щоб вони мали можливість зараз бути вдома, а не працювати. Бо 45% тих, хто має смертельні випадки,  – це пенсіонери. Захистіть тих, хто має найважчі хвороби. Їх треба захистити, а потім вводити обмеженнядля всіх інших», – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова