Сергій Соболєв: Президент має відзвітувати та відповісти за провали влади

Ресурси, виділені парламентом на боротьбу з коронавірусом, на жаль, були розбазарені. Адже кошти передбачалися зовсім не на те, на що їх зараз використовують. Замість допомоги лікарям, молодшому медичному персоналу, вчителям, ми отримали чергові перерізання стрічок. Відповідальність за це несе особисто президент, і він повинен звітувати перед людьми про те, як країна протистояла, і які кроки вживатиме, щоб захистити людей від хвороби в майбутньому.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій та комітетів.

«Час президенту готувати доповідь з детальними роз’ясненнями політики зовнішньої та внутрішньої, політики стосовно ковіду і боротьби з ним. Конституція передбачає щорічну доповідь, і я думаю, що найкращого часу, ніж зараз, годі й шукати», – наголосив Сергій Соболєв.

Народний депутат наголосив на важливості захисту людей в умовах прискореного поширення коронавірусу та зауважив, що влада так і не змогла створити належні умови для навчання.

«До героїв-лікарів і молодшого медичного персоналу сьогодні додалися герої-вчителі. Я щойно повернувся із Запорізької, Івано-Франківської, Львівської областей. Ми розуміємо, що в нас зараз тисячі учнів не мають можливості дистанційно вчитися. І не лише у селах, а й містах», – обурився політик.

Сергій Соболєв звернув увагу на ще одну категорію людей, яка потребує захисту – членів виборчих комісій.

«ЦВК потрібно ухвалювати рішення не про опитування у день виборів, яке невідомим чином вже втретє потрапляє у порядок денний з тією ж назвою, але під іншими номерами. Треба негайно уповноважити ЦВК про захист тисяч громадян на виборчих дільницях. Потрібно використати спеціальні заходи захисту чергових майбутніх героїв – тисяч членів дільничних виборчих комісій, які будуть контактувати з тисячами людей цього дня. Потрібно розуміти, як вони будуть захищені, що для цього зроблено», – наголосив Сергій Соболєв.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова