Сергій Соболєв: Прем’єр-міністр має відзвітувати, як уряд готується до найскладнішого опалювального сезону

Найближча Година запитань до уряду має бути присвячена лише одному питанню – підготовці до опалювального сезону. Для фракції «Батьківщина» принципово знати, чи розуміє уряд проблему та яким чином буде готувати населення, промисловий і комунальний сектори для того, щоб пройти цей найтяжчий сезон.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час брифінгу в парламенті.

«Тарифна політика – це ключове питання, яке буде хвилювати країну та мільйони українців найближчий місяць. Ситуація, яка склалась на світових та європейському ринках енергоносіїв, свідчить про те, що готовність нашого уряду до опалювального сезону фактично нульова. Ціна на газ на світових ринках вже сягає 700 євро за тисячу кубів», – зауважив народний депутат.

За його словами, зараз надзвичайно важливо заслухати прем’єр-міністра, щоб розуміти, що в цій ситуації готує уряд і як буде відповідати на майбутні виклики. Тому «Батьківщина» вимагає присвятити темі опалювального сезону найближчу Годину запитань до уряду.

«Розуміючи важкість цього опалювального сезону, наша команда підготувала два тарифних законопроєкти: №6011 – це реальне виділення коштів на субсидії з кредиту МВФ. За нашими розрахунками, через підвищення тарифів кожна друга українська родина буде потребувати субсидії, а не лише 15% населення, як зараз. Законопроєкт №4680 присвячений питанню, яке «Батьківщина» вносить вже не перший рік, – це використання газу власного видобутку для потреб населення», – повідомив Сергій Соболєв.

Він також наголосив, що для фракції є принциповим, щоб в уряді було розуміння, скільки треба додатково виділити коштів на субсидії для населення у бюджеті на цей рік, а також закласти у проєкті бюджету на 2022  рік.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова