Сергій Соболєв: Потужні ЗСУ та політична єдність всередині країни – ключова умова успіху України

Фракція «Батьківщина» скерує усі зусилля на те, щоб виклики, які є перед країною, були подолані. Запорукою успіху на впевненого руху України в ЄС та НАТО є єднання зусиль парламенту, політичного та військового керівництва.

На цьому під час виступу з трибуни в Верховній Раді наголосив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

На його думку, саме в грудні настане історичний момент не лише для української державності, а й для всього демократичного світу.

«Ті ключові події, від яких далі залежатиме, чи у світі буде панувати демократія, чи будуть панувати авторитарні, диктаторські режими, фактично будуть мати свій вихід і логічне завершення саме в грудні», – наголосив заступник керівника фракції.

Сергій Соболєв висловив упевненість, що в грудні Україна отримає  необхідну допомогу від Конгресу США, ЄС ухвалить рішення для  реального поступу України до членства в Євросоюз. Депутат сподівається, що протягом наступних років наша країна отримає від Європейського Союзу 50-мільярдну допомогу, і «це буде відповідь ЄС на ті всі ключові виклики, які є сьогодні».

Утім, на його думку, ключовою умовою для всього цього є єдність в країні.

«Усе це можливо за умови реальних потужних Збройних Сил України і єдності всередині країни. Саме єдність – це те, що дає можливість і наснагу об’єднати всі можливі зусилля. Це єдність між військовим і політичним керівництвом, це єдність всередині парламенту, це єдність, коли голови фракцій будуть брати участь безпосередньо разом із Президентом у виробленні політики нашого майбутнього членства в НАТО. І я думаю, всі ці виклики ми повинні пройти спільно», – наголосив Сергій Соболєв, підкресливши, що «Батьківщина» всіляко сприятиме розв’язанню цих питань.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова