Сергій Соболєв: Порошенко та його команда відповідатимуть за корупцію в оборонці та підкуп виборців

Петро Порошенко та його команда після обрання нового Президента відповідатимуть за торгівлю на крові, зловживання в оборонній галузі, корупцію в правоохоронних органах і підкуп виборців.

Про це заявив з парламентської трибуни перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

«Ви можете собі уявити, який обсяг роботи покладається на новообраного президента, для того щоб змінити цю тотальну систему корупції, яку очолює нинішній глава держави», – наголосив парламентарій.

Він обурився тим, що досі не ведеться розслідування щодо зловживань в оборонному комплексі: «Друзі президента – на тих самих посадах, жодних допитів ні в прокуратурі, ні в СБУ. Країна фактично залишилася сам на сам з багатомільярдними оборудками на крові в армії».

Новій владі доведеться подолати тотальну систему корупції, яку очолює Порошенко, зокрема в правоохоронних органах, переконаний Сергій Соболєв.

За його словами, декларації президента – це фікція, адже всі знають про ставки «10 – 20 тисяч доларів у прокуратурі СБУ за закриття справ, коли бізнес роблять на крові».

Окрім того, на плечі нового глави держави також ляже проблема соціальних виплат.

Разові виплати, які напередодні виборів почала здійснювати влада, Сергій Соболєв порівняв з доплатами часів прем’єрства Януковича 15 років тому, коли до пенсій додавали 200 грн.

«Це не перегляд пенсійної системи, це не індексація пенсій, це разові дві подачки, на які навіть в бюджеті надалі не закладено жодної копійки. І що буде після квітня? Це питання, яке доведеться вирішувати новому президенту», – сказав представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова