Сергій Соболєв: Підписання Меморандуму не дозволить проштовхувати земельні закони всупереч регламенту

«Батьківщина» спільно з лідерами фракцій, керівництвом парламенту та аграрного комітету у п’ятницю на нараді ухвалили рішення підписати Меморандум щодо подальшої роботи над земельним законом.

На цьому наголосив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв під час спілкування з журналістами у Верховній Раді.

«Все, що вимагала фракція «Батьківщина», аграрні асоціації, активісти, сконцентровано у тексті відповідного Меморандуму. Підписання цього документа надасть можливість робочій групі створити таблицю, де повинні бути враховані всі правки народних депутатів», – зауважив Сергій Соболєв.

Сергій Соболєв зазначив, що лідери фракцій визнали нездатність голови аграрного комітету організувати роботу так, щоб вона відповідала законам та регламенту.

«Усі вважають, що порушення та затримки, які відбулися із розглядом поправок, – це винятково провина голови комітету», – зауважив заступник Голови партії «Батьківщина».

Сергій Соболєв повідомив, що на нараді парламентарі домовилися створити робочу групу з представників всіх фракцій, яка візьме на себе повноваження сформувати порівняльну таблицю поправок до закону, що не зміг зробити голова аграрного комітету.

«Вже від завтра почне працювати робоча група, завдання якої врахувати всі без винятку поправки народних депутатів у порівняльній таблиці та організувати їх розгляд відповідно до регламенту Верховної Ради. Комітет має розглянути всі правки, надати можливість депутатам ознайомитись із таблицею протягом десяти діб, і тільки після цього питання може виноситися в зал», – резюмував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова