Сергій Соболєв: Новому уряду потрібно рухатися новим курсом. Якщо він справді прагне розвитку країни

Неприпустимо продовжувати урядові експерименти, які ведуть до хаосу в державі. Україні потрібна абсолютно нова стратегія розвитку, яка зміцнить економіку, промисловість та зможе протистояти всім викликам, що сьогодні постали перед країною.

На цьому наголосив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу з трибуни парламенту.

«Якщо далі вести країну курсом попереднього уряду, то це – шлях у нікуди. Якщо ви не зупините експерименти над аграрним сектором, замість того, щоб підтримати  налагоджені за зо років рентні відносини, що зробили прорив в аграрному секторі, – країна просто не витримає», – зазначив Сергій Соболєв.

Політик зауважив, що уряд повинен невідкладно розв’язати ті нагальні питання, що постали в енергетичному, аграрному секторах, у медичній сфері. За словами Сергія Соболєва, в країні також потрібно провести податкову, митну реформу, вирішити питання із зарплатами, пенсіями та соцвиплатами.

«Медична реформа потрібна. Але потрібно запровадження страхової медицини, а не добивання того, що ще працює. Заявіть, запропонуйте вирішення! Ви готові до реальної аграрної реформи, яка буде пов’язана з переробкою? Але для цього треба податкова реформа, митна реформа. Ви готові до енергетичної реформи? Ви готові до того, що зараз наступив ключовий момент для соціального блоку і не можна вибирати між шахтарями та пенсіонерами? Ці питання відкриті і без відповіді на них розмови не вийде!» – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова