Сергій Соболєв: Непрофесійний уряд має негайно піти у відставку

Уряд сьогодні вкотре продемонстрував свою повну непрофесійність і деморалізацію та має негайно піти у відставку.

Про це заявив заступник лідера фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи на прохання журналістів інформацію Кабінету Міністрів щодо тарифної політики.

«Замість того, щоб знизити тарифи, в період, коли падає світова ціна на нафту та газ, уряд заявляє, що непідвищення ціни на газ – це є їх велика заслуга. Це не їх заслуга! Заслугою уряду було б проаналізувати ті корупційні схеми, які сьогодні продовжують діяти в НАК «Нафтогаз України» щодо тарифів», – пояснив народний депутат.

Депутат також обурився: «Але, нажаль, уряд зайняв іншу позицію, коли через псевдосудові рішення уряд скасовує навіть свої рішення, які б давали громадянам можливість сплачувати тарифи, а не сидіти у чергах на субсидії».

Сергій Соболєв також вважає, що сьогодні не існує жодних гарантій, що не буде чергового підвищення тарифів.

«Сьогодні уряд не може нічого гарантувати, тому що загальна стратегія щодо газу власного видобутку, який вільно продається на зовнішніх ринках за необмеженою ціною, – це ключова помилка уряду. Коли не підтримується власний газовидобуток, коли найбільша державна газовидобувна компанія обкладена такими податками, які фактично знищують її, то це ключове, що потрібно змінювати», – наголосив народний депутат.

Тож представник «Батьківщини» наполягає: «Уряд повинен бути відправлений у відставку і парламент має негайно почати формувати новий уряд і обрати нового прем’єра».

Окрім того, Сергій Соболєв нагадав, що з завтрашнього дня у президента з’являється право розпускати парламент.

«Це окрема історія про те, як парламент втрачає свої важелі управління. Передає їх фактично президенту замість того, щоб самим сісти і домовитись», – зауважив він.

Заступник Голови фракції також нагадав, що «Батьківщина» з самого початку займала конструктивну позицію – відправити у відставку уряд і прем’єр-міністра та сформувати новий Кабмін.

«Коли цього не сталось, розпалась коаліція і тепер це завдання набагато важче: потрібно не просто сформувати новий уряд, а й створити нову коаліцію. І це завдання дуже важке і без заяви прем’єр-міністра про відставку цей процес не зрушить з місця», – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова