Сергій Соболєв: Найбільш болючим для українців питанням влада приділяє найменше уваги

Аналіз законопроєктів, які зараз розглядаються у Верховній Раді, наштовхує на думку, що чим довше працює цей парламент, тим гіршим стає життя українців.  

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час брифінгу в парламенті.

Він назвав три головних питання, які є ключовими для життя українців і за якими найбільш пильно стежитиме фракція «Батьківщина». Це, зокрема, питання тарифів, трудові права та бюджет-2022.

«Опозиція критикує законопроєкти, які максимально обмежують права працюючих людей і профспілок, за фактично розвал ключового принципу, на якому сотні років будувалася система роботи: роботодавець, профспілка, працівник. Законопроєкт, який руйнує трудовий кодекс, було внесено в сесійну залу, він пройшов перше читання, а його наслідки важко передбачити, адже наступ на трудові права буде тотальним», – вважає Сергій Соболєв.

Друга проблема, яка постійно перебуває на контролі «Батьківщини», за словами депутата, це питання тарифів, адже ситуація загострюється, а уряд абсолютно неготовий до її розв’язання.

«Наша фракція переконана, що без повернення порядку, коли населенню і комунальному сектору постачався дешевий газ власного видобутку, ця зима може так стати зимою колапсу всієї енергетичної системи, а НАК «Нафтогаз» повністю в боргах», – пояснив народний депутат.

На його думку, одна з найсерйозніших проблем бюджету-2022 – це нереалістичність доходів, що призведе до необхідності його перегляду найближчим часом.

«Коли податок на прибуток зростає непропорційно темпам економічного зростання, навіть з прогнозованим  темпом економічного зростання, а це є ключова стаття доходів після ПДФО, я думаю, що ми можемо опинитися в ситуації, коли бюджет треба буде переглядати вже за наслідками першого кварталу. Ці питання є найболючішими, але влада їм чомусь приділяє найменше уваги. Однак наша фракція буде їх ретельно відстежувати», – запевнив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова