Сергій Соболєв: Мир – це НАТО

Фракція «Батьківщина» підтримала заяву Верховної Ради, в якій закликає президента забезпечити підготовку та подання до Північноатлантичної ради НАТО та Генерального секретаря НАТО звернення про підтвердження наміру України отримати План дій щодо членства в Альянсі.

Загалом за Постанову про Заяву Верховної Ради України «Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору» (№2327) проголосували 284 народні депутати.

«Якщо ще хтось у світі не розуміє, що мир це і є НАТО, зверніться до історії. Це зрозуміли всі країни Балтії, це зрозуміли найменші країни Європи. Так, мир сьогодні – це НАТО», – на цьому наголосив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час обговорень у сесійній залі парламенту.

Політик нагадав, що Юлія Тимошенко була єдиним прем’єр-міністром, яка підписала звернення про надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО.

«Я б хотів, щоб ця традиція була продовжена й цим складом парламенту. Також нагадаю, що свого часу саме партія «Батьківщина» зібрала три мільйони підписів для проведення референдуму за вступ у НАТО, який був заблокований попередньою владою», – зазначив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова