Сергій Соболєв: Для «Батьківщини» медицина й освіта є пріоритетами в бюджеті-2021 

Сьогодні є очевидним, що система охорони здоров’я, яка недофінансовується майже на 40 мільярдів гривень, та система освіти, яка недофінансовується майже на 15 мільярдів гривень, перебувають на межі колапсу.  Насамперед ці питання мають бути вирішені у проєкті бюджету на 2021 рік.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу у Верховній Раді.

«Для фракції «Батьківщина» ці дві позиції є визначальними. Тому я звертаюся до керівництва парламенту та голів усіх фракцій взяти термінову перерву для того, щоб із запрошенням прем’єр-міністра пройти по ключових позиціях і визначитися, в якому кінцевому варіанті  бюджет вноситься на голосування в парламенті», – закликав народний депутат.

Сергій Соболєв наголосив, що питання місцевих бюджетів депутати вирішити змогли, а ось питання охорони здоров’я, освіти та науки залишилися відкритими.

«Наша фракція хоче розуміти, чи врахована наша позиція щодо фінансування боротьби з ковідом, щодо  виділення відповідних коштів на охорону здоров’я, на доплати лікарям, молодшому медичному персоналу і на доплати вчителям та працівникам дошкільних установ, які знаходяться на точно такій же передовій», – додав політик.

«Я думаю, що це є ключові передумови, з чим країна ввійде у наступний рік, і якою буде позиція «Батьківщини» з цих питань», – підсумував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова