Сергій Соболєв: Малий та середній бізнес потрібно захищати, а не зачищати

Неприпустимо й надалі відтерміновувати ганебні норми щодо діяльності ФОПів, малого та середнього бізнесу. Потрібно створити всі умови, аби люди могли працювати, надавати робочі місця та годувати власні сім’ї.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій та комітетів.

«У мене таке відчуття, що «слуги народу» захворіли на вірус «азаровщини»: для нього було ключовим питання зачистити малий та мікробізнес. І все, що зараз робиться, – повторення його «героїчних» вчинків», – обурився політик.

«Нам треба виділити окремий день і обговорити не тільки питання ФОПів, а в цілому ситуацію – що ми робимо з малим, середнім бізнесом. Бо на сьогодні вирішення локальних питань ні до чого не приведе», – запевнив Сергій Соболєв.

Крім того, негайного вирішення, за словами народного депутата, потребує й питання мікробізнесу, який зачистили на окупованих територіях.

«Мій законопроєкт, який двічі вносився разом із Дмитром Наталухою в сесійну залу, знову стоїть через тиждень. Що робити з тими, хто там знищений та зачищений на окупованих територіях? Ми в законопроєкті даємо відповідь на це питання, але потрібно його не відкладати, а розглядати», – зазначив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова