Сергій Соболєв: Лише повернення суверенного Криму Україні дозволить там провести вільні демократичні вибори

«Батьківщина» підтримала проєкт постанови №4109 про заяву Верховної Ради України щодо невизнання легітимності так званих виборів на тимчасово окупованих територіях України – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Під час виступу з трибуни парламенту заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв зауважив, що «жодні так звані вибори в анексованому Криму не визнані світовою спільнотою, і теперішні так звані довибори й перші вибори так званого губернатора чітко визнані міжнародною спільнотою як нелегітимні й такі, що проводяться в умовах окупації».

«Український парламент повинен дати свою оцінку. Я не вірю, що в цій залі є політичні сили, які не визнають Крим українським. А саме так фракція «Батьківщина» розглядає це голосування», – зазначив парламентар.

«Батьківщина», запевнив Сергій Соболєв, підтримує проєкт постанови, в якому прямо засуджуються так звані вибори в анексованому Криму та місті Севастополі.

«Це також фактично підтримка міжнародної спільноти, яка чітко визнала ці вибори нелегітимними, такими, які проводяться в умовах несвободи й окупації. Крім того, дуже гарні цифри, де кримчани «ногами» проголосували проти так званого губернатора і так званих місцевих органів влади – такої низької явки не було за весь період окупації Криму й Севастополя. Я думаю, що це зайва ознака й сигнал путінському режиму, що в умовах окупації ніяких виборів не може бути. Тільки повернення суверенного Криму державі Україна в межах визнаних міжнародних кордонів дозволить там провести вільні демократичні вибори», – наголосив Сергій Соболєв.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова