Сергій Соболєв: Кодування вітчизняних телеканалів загрожує інформаційною ізоляцією українців на окупованих територіях

Ініціативи влади щодо кодування українських телеканалів можуть завдати непоправних наслідків національній безпеці держави.

Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу з трибуни Верховної Ради.

«Нові платіжки за доступ до інформації – це черговий «подарунок» влади після платіжок за транзит газу. Тепер, щоб отримати правдиву об’єктивну інформацію, громадяни повинні заплатити за це. Страшнішого не могла придумати жодна влада, яка існувала в Україні», – обурився політик.

Сергій Соболєв переконаний, що ці нововведення несуть негативний вплив на подальшу реінтеграцію тимчасово окупованих територій та пряму загрозу інформаційній безпеці держави.

«Громадяни України, які проживають на території окупованого Донбасу, анексованого Криму в разі перерахування зі своїх платіжних карток коштів провайдерами відразу потраплятимуть в агентурну сітку ФСБ, яка відстежує, хто на окупованих територіях дивиться українські канали. Що заважатиме людям ввімкнути супутникову тарілку, де безкоштовно транслюється сім російських каналів, які можна дивитись цілодобово й отримувати безкоштовно замість правди брехливу інформацію, яку транслюють російські інформагентства?» – зауважив народний депутат.

Сергій Соболєв закликав владу невідкладно розібратися із ситуацією та не допустити інформаційної блокади українців.

«Фракція «Батьківщина» звертається до керівництва держави, до президента, голови парламенту та уряду з вимогою негайно розглянути питання політики захисту інформаційного простору України, в тому числі на засіданні профільного Комітету Верховної Ради», – наголосив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова