Сергій Соболєв: Карантин потрібно вводити для хворих людей, а не для здорових

Уряд так і не дав відповідь на запитання – для кого в країні введено карантин. Сьогодні складається враження, що карантин вводиться винятково для здорових людей, для тих, хто веде здоровий спосіб життя та має бізнес. «Батьківщина» вважає такий шлях вирішення питання боротьби з коронавірусом неправильним.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час обговорення у парламенті проєкту постанови про рішення Кабінету Міністрів щодо посилення протиепідемічних заходів.

Сергій Соболєв наголосив, що карантин повинен діяти для хворих та потенційно хворих людей, для тих, хто може мати таке захворювання, яке приведе його на лікарняне ліжко, чи до певних ускладнень.

«Карантин має діяти саме для тих категорій людей, які мають найнебезпечнішу форму ускладнення. Перелік цих людей відомий – це люди з аутоімунними хворобами, люди, які мають серцеві захворювання, люди поважного віку – ось для кого потрібно вводити карантин. А у нас він вводиться для того, щоб закрити бізнес і його вбити. Тому потрібно вводити карантин для хворих та потенційно хворих людей, а не для здорових», – переконаний Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова