Гонтарева має прозвітувати за розвал банківської системи, – Сергій Соболєв

«Батьківщина» наполягає на звіті Валерії Гонтаревої про розвал банківської системи та обвал гривні.

Про це заявив заступник лідера фракції Сергій Соболєв в інтерв’ю у кулуарах парламенту.

«Питання про звільнення Гонтаревої вносилось до парламенту в дивний спосіб: по-перше, ніякого її звіту не було і не передбачалось. По-друге, Валерію Гонтареву звільняють за власним бажанням – і це після всього того, що вона зробила з банківською системою», – обурився народний депутат.

Сергій Соболєв також зазначив, що питання про зміну керівництва НБУ виносилось на голосування цього тижня, тому що у парламенті не було голосів за призначення нового голови Нацбанку, на посаду якого запропоновано кандидатуру Якова Смолія.

Парламентарій зауважив, що фракція «Батьківщина» наполягає не лише на звіті Валерії Гонтаревої у парламенті, а також на звіті НАБУ, Генпрокуратури та  Державної служби з фінансового моніторингу.

«Відповідні органи мають доповісти про діяльність компанії «ICU», яку очолювала Гонтарева і через яку виводилися кошти Януковича та його оточення», – додав Сергій Соболєв.

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що Валерію Гонтареву треба негайно звільнити з посади голови Національного банку України за руйнацію фінансового сектору, знецінення гривні та розвал економіки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова