Генпрокурор має вжити заходів щодо політичної розправи над депутатами на Запоріжжі, – Сергій Соболєв

Заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв закликав Генерального прокурора України вжити заходів щодо прокурора Запорізької області Валерія Романова, який займається політичною розправою над депутатами сільських рад.

«Нещодавно у Запорізькій області стався безпрецедентний випадок – звільнено з-під варти особу, яка вела всі фінансові оборудки керівника банди Анісімова у Запорізькій області. І це при тому, що керівник ОЗГ (організованої злочинної групи) Анісімов оголошений у міжнародний розшук і переховується то в Росії, то на Кіпрі, то в окупованому Криму», – повідомив Сергій Соболєв, виступаючи з парламентської трибуни.

Водночас, за словами політика, прокурор Валерій Романов порушує справи не проти злочинців, сепаратистів і не проти розкрадання коштів на сотні мільйонів доларів, а проти депутатів сільських рад, звинувачуючи їх у захопленні державної влади.

Як зазначив парламентарій, прокурори Запорізької області вже повстали проти Романова і написали відкритого листа Генеральному прокурору, але, на жаль, жодної реакції не відбулося.

Заступник керівника фракції звернувся до Юрія Луценка: «Ваші підлеглі на місцях покривають злочинців, які розікрали у країни сотні мільйонів доларів, і при цьому займаються депутатами сільських рад, обвинувачуючи їх у так званій спробі захоплення державної влади – це продовження вашої політики «договорняків» з Юрою Єнакіївським, Колобовим, Клименком, Януковичем, Азаровим, яких зняли з розшуку».

Сергій Соболєв заявив, що вищенаведені факти є «вироком системі продажної прокуратури, яка ніяк не може зрозуміти, що в країні наступили нові часи, що методам Віктора Пшонки і його підлеглих настав кінець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова