Сергій Соболєв: Фракція «Батьківщина» голосуватиме за відставку чинного уряду і не підтримуватиме новий склад Кабміну

Зміна прізвищ в уряді – це черговий експеримент Зе-команди над країною.

Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час спілкування з журналістами у верховній Раді.

«Фракція «Батьківщина» не голосувала за уряд і не буде голосувати за кадрові зміни в ньому. Для нас це принципова позиція. Сьогодні у рамках проанонсованих зустрічей з фракціями ми хочемо почути, чи визнає президент кадрові помилки з попередніми призначеннями й ключове – чи відбудеться зміна економічної та соціальної стратегії, чи це знову заміна одних на інших, а країна далі буде котитися у прірву», – наголосив Сергій Соболєв.

Політик зауважив, що незважаючи на прохання та наполягання фракції «Батьківщина», влада не надала можливості ознайомитися з кандидатами на посади в уряді та поспілкуватися з ними.

«Загальна тенденція, на жаль, залишається стара – зміна прізвищ без будь-якої програми. Можливо, позиція нашої фракції змінилася б, якби відбулися зустрічі з претендентом на посаду прем‘єр-міністра чи з окремими кандидатами на посади в уряді, але, на жаль, такої можливості не було надано, і тому ми не збираємося голосувати наосліп», – зазначив Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова