Сергій Соболєв: Це був «чорний тиждень» в історії українського парламентаризму

Провладна більшість у Верховній Раді ухвалила рішення, які руйнують основи державності та розвалюють економіку України.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, коментуючи підсумки поточного парламентського тижня в кулуарах Верховної Ради.

«Цей період увійде в історію України як «чорний тиждень». Я не пригадую, коли ще в парламенті один за одним ухвалювались рішення, які руйнують державність та економіку. Всі рішення щодо земельних питань зведуть нанівець подальшу земельну реформу в країні та призведуть до тотального знищення класу фермерства, індивідуальних сільськогосподарських підприємств», – наголосив політик.

Коментуючи основні показники ухваленого урядом проєкту державного бюджету на 2020 рік, Сергій Соболєв зауважив, що документ не орієнтований на розвиток країни.

«Це буде рік проїдання, оскільки бюджет спрямований на накопичення нових боргових зобов’язань», – обурився політик.

Крім того, за словами Сергія Соболєва, у парламенті відчутно знизився рівень культури.

«Стиль фракції «Слуга народу» важко назвати стилем парламентаризму. Провладна партія чомусь не виключає зі свого складу особу, яка в робочий час сидить на сайтах знайомств, політичних корупціонерів та лобістів. Це тотальний занепад моралі, розуміння політичної культури й політичних принципів», – підсумував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова