Сергій Соболєв: «Батьківщина» зробить усе можливе, щоб захистити право українців на володіння землею

Команда «Батьківщини» завжди відстоювала інтереси громадян, тому зараз готова діяти всіма доступними конституційними методами, щоб земля залишалася у власності тих, хто її обробляє.

Про це заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв заявив з трибуни парламенту разом із іншими депутатами фракції.

«Саме в ці хвилини відкрилося засідання Конституційного Суду України за нашим поданням щодо неконституційності розпродажу землі. Саме зараз Центральна виборча комісія ухвалює рішення про початок збору підписів для проведення референдуму на захист землі ініціативною групою, якій допомагає наша команда. Ми захищаємо права селян і всіх, хто обробляє землю, а не тих, хто буде відбирати цю землю через банківські брудні схеми, а далі перепродавати тим, хто ніколи не буде на ній працювати», – наголосив народний депутат.

За його словами, ухвалені провладною командою «земельні закони» фактично відбирають у людей землю та примушують викуповувати її на електронних непрозорих аукціонах.

«У 1933 році «сталінський режим» абсолютно чітко розумів, що знищити Україну можна тільки знищивши селян, які обробляють свою землю. І саме колективізація призвела до страшного Голодомору та занепаду України. Ви зараз намагаєтеся зробити те ж саме – відібрати землю у тих, хто її обробляє через банківські схеми. Ми цього не дозволимо!» – звернувся Сергій Соболєв до депутатів монобільшості.

Він нагадав, що «Батьківщина» допомагає людям організувати всенародне волевиявлення, на якому народ України має сказати, чи дозволяє він продаж землі сільгосппризначення будь-кому, крім держави Україна.

«Ми зробимо все можливе для того, щоб земля залишалася у власності тих, хто її обробляє. А ті, хто бажають її продати, могли це зробити, але тільки державі або муніципалітетам. Але все одно ця земля повинна зрештою передаватися тим, хто її обробляє. Ми будемо захищати право українців на володіння землею», – запевнив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова